Nezařazené

Zimní tučňák challenge 2022

Dne 18.12.2022 jsme se znovu sešli na naší tradiční akci jménem Tučňák challenge v areálu Hamr v Braníku.

Akce započala registrací všech závodníků a zapsání do startovních vln. Letos jsme se rozhodli zvolit pouze pro jednokolový závod, protože byla opravdu veliká zima. Následovala dražba, kde se kromě knížek a poukazů do gymu vydražila také katana nebo alkohol (a že bylo opravdu hodně). Poté následoval závod, kde všichni účastnici vydrželi po dobu půl minuty ve Vltavě, pak z vody běh sto metrů a deset angličáků jako třešnička na dortu. Samosebou máme i své vítěze!

kategorie muži

  1. Petr Pup
  2. Richard Vařejka
  3. Martin Stebel

kategorie ženy

  1. Sandra Panclová
  2. Lucie Čiperová
  3. Radka Jurová

 

 

Velice nás potěšila přítomnost starosty Prahy 4 pana Ing. Ondřeje Kubína, který se přišel podívat a sám přispěl malému Michalovi, děkujeme. Dále chceme poděkovat Hamr Braník za poskytnutí zázemí a Povodí Vltava za zapůjčení pozemku na závodění.

 

 

 

A komu jsme vlastně pomáhali? Letos jsme pomáhali Michalovi Vlčkovi, který se narodil předčasně, trpí dětskou mozkovou obrnou, má Westův syndrom, svalovou hypotomii a periventrikulární leukomalacii (poškození mozku na obou stranách). Pro Michala jsme na letošním zimním tučňák challenge vybrali 35 000,-. Děkujeme ! 

Michalovi webové stránky