Na Rokytka Challenge 2020 podpoříme Ondru

Jeden z nás

Pro koho budeme letos na Rokytka Challenge vybírat peníze?

Seznamte se, Ondra Vaner.

Před 7 lety byl Ondra devatenáctiletý kluk plný snů a očekávání od života. Pokud byl něco nejvíc, byl to určitě sportovec. Jak se říká, tělem i duší. Jeho sportovní výkony budou pro většinu z nás nedosažitelné.
Stačila krátká chvilka, jedno špatné rozhodnutí a pro Ondru a jeho okolí se otočil svět naruby. Utrpěl velmi těžké kraniotrauma (zranění hlavy) s vývojem do apalického syndromu (vegetativní stav). Po 15 měsících nabyl vědomí s těžkým neurologickým postižením.

Měli jsme možnost s Ondrou strávit nějaký čas, během kterého jsme pochopili, že Ondra je stále obrovský bojovník. Právě běží svůj nejdelší závod v životě. Cíl je v nedohlednu. Můžeme s Ondrou část závodu absolvovat. Můžeme stát u trati a fandit mu. Můžeme s ním kousek běžet.

Chcete-li Ondru podpořit, přijďte na Rokytku a podpořte ho svým startovným.
Registrovat se můžete zde: 
https://www.sportt.cz/register/1001

Nemůžete startovat a přesto chcete pomoci? Pošlete libovolnou částku na účet spolku (viz níže) a zprávou pro příjemce „Ondra Vaner“.
Číslo účtu: 280767491/0300
VS: 2009

Kdysi stál Ondra na startu Spartan race, možná tam někteří z vás stáli s ním. Nyní se můžete na start vedle Ondry postavit na Rokytka Challenge. Ondra na startu chybět nebude.
Je totiž jeden z nás.

♥♥♥