Výzva Vstávat a cvičit je u konce

Už je to tak. Naše výzva Vstávat a cvičit dosáhla svého cíle. Děkujeme za to, že jste se s námi na ní podíleli. Přihlásilo se vás přesně 40 a my věříme, že jste si to narámně užili. A pokud vám v plnění něco bránilo, děkujeme za podporu a vaši ochotu pomáhat.

V rámci 4-týdenního tréninku jsme se snažili vám předložit nejen plně nabitý sportovní plán, ale i rozptýlení a výzvy, které možná nebyly vždy jednoduché, ale jejich překonáním (ale i pokusem o překonání) se vaše tělo a duše nesmírně rozvíjí. Spojili jste síly napříč republikou a stejně tak se i nám povedlo získat trenéry a ambasadory Spartan Race z různých částí země. Všem patří velké díky.

Jak víte, snaha zabavit vás a udržet vás v pohybu, nebyla jediným naším cílem. Chtěli jsme pomoci i jinde. Proto odměny, které jste si zasloužili, byly vybrány u sociálního podniku Mana čokoládovna v Krásné Lípě (mimochodem je tam nádherně a můžeme doporučit na výlet 😉 ). Odměna čokoládová medaile s naším logem a myslíme, že se povedla jak ta čokoláda, tak to logo. Již brzy si své odměny budete moci vychutnat.

V neposlední řadě jsme díky vám vybírali na samoživitele a jejich děti. Povedlo se tak vybrat přes 18000,-Kč. Moc si toho vážíme a peníze v blízké době převedeme na projekt neziskové organizace Klub svobodných matek. Tyto peníze pomohou překonat těžké chvíle nejen v dnešní době.

Děkujeme,

Jakub a tým