Květnová výzva

Každý kilometr má nový smysl, když se zdolá s pocitem pomoci. Smysl charitativní výzvy je jednoduchý – stanovit si, na kolik si ceníme svůj jeden zdolaný kilometr, obout běžecké kecky, sednout na kole nebo vyrazit do světa na procházku a na konci měsíce svůj počet naběhaných kilometrů vynásobit částkou za jeden kilometr.

2019

Přes 70 tis. Kč vynesla tradiční květnová výzva, která byla tentokráte věnovaná malé dvouleté Ninušce a Dětskému krizovému centru. Do výzvy se zapojilo téměř devadesát srdcařů.

2018

Výtěžek ve výši téměř 50 tis. Kč rozdělili – polovina připadla pražskému Azylovému domu ROSA, který pomáhá ženám postavit se na vlastní nohy a vyrovnat se s týráním, a polovina handicapované Adélce na další léčbu.

2017

Tentokrát jsme se rozhodli, že pomůžeme dětem v integračních školičkách Smíšek, které pomáhají dětem ze sociálně slabých rodin. Charitativní květnová výzva přinesla přes 50 tis. Kč a děti čekala řada výletů.

2016

V prvním ročníku jsme běhali pro onkologicky nemocné dospívající, kteří ještě dříve než mohli poznat svět kolem sebe, se museli vyrovnat s náročnou překážkou, jež jim život do cesty postavil. Pro Nadaci Pink Bubble jsme vybrali jsme téměř 90 tis. Kč.