Květnová výzva 2020

Otevřít si cukrárnu byl sen sedmnáctileté Monči. Život ji do cesty ale postavil jinou výzvu. Na jaře loňského roku ji začaly bolesti hlavy, které se rychle zhoršily, a lékaři diagnostikovali dva nádory na mozku. Dlouhá operace v květnu se nepovedla podle představ a sen o vlastní cukrárně se o to víc vzdálil. Po dlouhých šesti měsících v nemocnicích potřebuje Monika intenzivní rehabilitace a nepřetržitou pomoc rodiny. 5. ročník Květnové výzvy proto věnujeme Monče, aby intenzivní rehabilitace ji vrátily možnost alespoň samostatného pohybu. A jelikož naděje umírá poslední, třeba i jednoho dne si mohl splnit svůj sen.

Dejte každému svému pohybu nový rozměr. Nazujte běžecké kecky, stanovte si s svůj cíl a opřete se do toho. Svůj pot věnujete na dobrou věc. Jak? Jednoduše! Zvolte si cíl a na kolik si 1 km ceníte. Na konci května své kilometry spočítejte a darujte částku na dobrou věc. Letošní květnovou výzvu věnujeme sedmnáctileté Monče, které do života vstoupilo onkologické onemocnění tak, že dnes vyžaduje nepřetržitou péči. Vybrané peníze poputují na rehabilitační pobyt, který potřebuje.

Co obdržíte? Odnesete si skvělý pocit! Ale také krásný diplom a první díl medaile srdcaře z našeho pentagramu dobrých věcí.

REGISTRACE
ZADÁNÍ KILOMETRŮ
PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY