Vstávat a cvičit

INFORMACE

Přátelé, rádi bychom vás pozvali do 4-týdenní výzvy, kterou jsme po vzoru klasiky nazvali Vstávat a cvičit. Cílem této akce je dát vám na každý den pohybovou či s pohybem související výzvu, která vás povede k lepší zdravotní kondici a i k lepším sportovním výsledkům. Když pro vás bude základní část moc jednoduchá, vždy si můžete přidat. Nedílnou součástí této výzvy je ale i snaha pomoci lidem v našem okolí. Vaše registrace půjde z větší části na podporu matek samoživitelek a jejich dětí na účet neziskové organizace Klub svobodných matek z.s. Část vámi vložených financí půjde na úhradu odměn ze sociální podniku MANA čokoládovna Krásná LípaPokud si vyberete požadavek na zaslání poštou, část peněz bude použita i tento náklad. Chcete-li ponechat co nejvíce matkám a jejich dětem, zvolte osobní předání. Tato možnost je ale omezena pouze na Prahu, případně dle domluvy lze poslat po spřízněné duši.Co vás v naší výzvě čeká? Postupně bude představovat tréninkový plán, který byste si měli plnit. Zda jej plníte a jak ponecháváme na vás. Naším cílem je vám ukázat cestu a navést vás. Kde bude potřeba, bude vám k dispozici ukázkové video. Zbytek musíte zvládnout už vy. Chcete-li se s námi či s přáteli o své výsledky podělit, své plnění vyplňte do formuláře a sledujte v této tabulce. Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše aktivity pod událostí na FB.

Jako odměna za vaši snahu vás čeká zdravější život, lepší kondice, ale i dobrý pocit z toho, že svým počínáním pomáháte nejen sobě ale i svému okolí. Od nás můžete získat podle vašeho výběru při registraci:

Akce probíhá od vyhlášení a my vám předkládáme zábavu na celé 4 týdny. Zapojit se můžete kdykoli v průběhu listopadu a plnit svůj cíl tak až do konce roku 2020. Jak na to najdete zde. Aktuální informace sledujte na FB.

Důležité odkazy:

REGISTRACE 

ZADÁVÁNÍ VAŠEHO POSTUPU

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY VÁS VŠECH

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Přejeme vám plno zábavy. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, napište nám pod událost. Ozveme se vám.

Chcete vědět Jak na to? Prostudujte si náš návod.