Jak na to?

  1. Přihlaste se do výzvy na Facebookové události, ať máte přístup k aktualitám
  2. Registrujte se na https://sportemplnimesny.cz/?page_id=529 . Registrovat se můžete i v průběhu listopadu až do 30.11., ale pak pro vás výzva bude trvat ještě dalších 28 dnů. Při registraci si vyberte i formu registrace – od toho se odvíjí i odměna za splnění.
  3. Potvrzení o registraci vám přijde z emailu: jan@marunic.cz – náš kolega, co vytvářel formulář na google. V emailu získáte instrukce o zaplacení na účet spolku Sportem plníme sny 280767491/0300. Variabilní symbol je 1120. Do popisu platby prosím uveďte své ID, které bude uvnitř emailu. ID si zapamatujte, budete jej ještě potřebovat.
  4. Finance došlé na účet spolku pod VS 1120 budou použity na náklady s poštovným, proplacení čokoládových odměn. Větší část půjde na Klub svobodných matek. Spolek si nic neponechává.
  5. Ve chvíli, kdy váš příspěvek dorazí na náš účet, bude vám zaslán email s potvrzením, že se platba nikde neztratila.
  6. Od teď můžete ve výzvě začít podle plánu.
  7. Plán aktivit budeme postupně uvolňovat. Bude zveřejněn pod událostí a zároveň poslán vám na email uvedený při registraci. Pokud se přihlásíte kdykoli později po 3.11., postupujte ve výzvě ode dne číslo 1. Každý cvičí sám za sebe, takže se nemusíte s nikým srovnávat. Ale své výsledky si registrujte do společné tabulky přes formulář. Tabulka s výsledky je k dispozici k nahlédnutí na webu. Při zadávání vašich výsledků potřebujete znát své ID přidělené pří registraci. Vyplňte jej a zaškrtněte úkol (tj. den výzvy), který jste splnili.
  8. Každý den máme 3 úkoly. První je progresivní a s postupem dnů roste jeho obtížnost. Druhý úkol je pro rozptýlení a pro zpestření dne. Třetí je už víceméně sportovní a měl by vás podpořit a vést k lepší kondici a výsledkům.
  9. Po skončení vaší výzvy vám vaše odměny zašleme nebo dle dohody předáme. Diplom/certifikát posíláme emailem. Čokoládovou medaili, knihu nebo voucher získáte poštou nebo přes zásilkovnu.
  10. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se nás zeptat v komentářích pod událostí nebo pošlete email na jakub.klouda(zavináč)sportemplnimesny.cz .