Přidejte se k nám

Asi nezměníme nějaký celospolečenský problém. Asi neuděláme systémovou změnu. Asi nepředěláme sociální systém. Asi nezačleníme všechny ty, kdo nyní stojí na okraji společnosti. A není to ani naším cílem. Chceme alespoň malým střípkem přispět k lepšímu světu kolem nás. A proč? Protože jednoduše můžeme.

Přidat se k nám může kdokoliv. Buď jako člen, který souhlasí s tím, co děláme a může rozhodovat o směřování spolku, anebo jako člověk, který přijde na naše charitativní akce, nebo se rozhodnete zorganizovat sami nějakou akci, nebo jenom pošlete finanční dar nebo přijde v rámci dobrovolnictví pomoci. Možností je tolik. Každá pomoc je vítaná.

Jak se můžete zapojit?

  • Chcete se stát členem a rozhodovat o směřování spolku? Vyplňte formulář, během několik dní vám přijde o zaplacení členského příspěvku na jeden kalendářní rok ve výši 300 Kč.
  • Chcete pomoci finančně? Náš účet je transparentní. Snažíme se každou možnou korunu, která přijde na účet  280767491/0300, věnovat na podporu druhým, a jen minimum nechávat na provoz spolku. Pokud nechcete darovat peníze na konkretní účel, budeme rádi, když přidáte VS 2001.
  • Chcete pomáhat manuálně? Zorganizovat samostatnou akci? Jít dobrovolničit? Stát se dobrovolníkem na našich charitativních akcí? Ozvěte se na e-mail info@sportemplnimesny.cz.

Život je o náhodě, a pokud čirou náhodou na nás narazíte a rozhodnete se dělat věci jinak, právě s ohledem na druhé, kteří třeba tolik štěstí neměli, celá naše práce stojí za to. Jestliže jednomu člověku změníme život, náš čas, často ukradený po večerech na úkor našeho spánku nebo našich blízkých, bude dávat smysl.