Charita,  Pravidelné akce

Agoge race charity 2023

Den 7.10.2023 jsme uspořádali překážkový závod Agoge race charity pro děti i dospělé. Dospělá trasa byla dlouhá cca 7km a závodníci museli překonat několik překážek, například ručkování, memory test, nošení zátěže nebo střílení ze zbraně. Pro děti jsme měli připravení dvě trasy – 1200m a 700m. Ve festival zóně byl připravený skákací hrad a návštěvnici mohli ochutnat skvělou domácí  baklavu nebo si nechat doporučit dle měření vitamíny a minerály od Vitaminklub. Akci doprovázel také DJ a moderátoři, kteří pořádali soutěže o ceny od našich partnerů.

Celá akce byla pořádána pro malou Kiru Havlovou, která se narodila se se vzácnou a velmi vážnou vývojovou vadou – rozštěpem průdušnice, hrtanu a jícnu, který narušuje jak trávicí, tak dýchací cesty. Abych mohla sama dýchat a jíst, potřebuji náročnou operaci. O Kirce si můžete přečíst na jejích webových stránkách.

 

 

 

 

 

Pro Kirku bylo díky této krásné akci vybráno 86 729 Kč a z našeho transparentního účtu a díky Zuzaně Gavlasové, která věnovala Kirce 10 000 Kč, jsme částku dorovnali na 100 000 Kč.

Veliké díky patří všem účastníkům, dobrovolníkům (děkujeme také těm, kteří s námi stavěli už od 6 od rána), fotografům a kameramanovi, moderátorům, DJovi, Honza Honza Jirkal za postavení trasy, Kájovi Štáfovi, Klárce Choulíkové a Lůce Žáčkové z Nedoklubko za pomoc s organizací. Moc si vážíme také našich partnerům KONSIT a.s. , MultiSport , Spartak Hrdlořezy , Tastytayfun , HAMMER NUTRITION , Avalon, Blueto, Tristar lion, Praha 9, Praha 14, VitaminKlub , Zmrzlina Hrdlořezy, Corny , Funghi, Agoge Gym , Hlavní město Praha, Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, AGOGE , Správa železnic, DavepoMavedac, Plus Production Prague, Fanuc Czech a Jirkovi Streitovi (střelecký klub Duel, z.s.).