Burpees challenge

Začali jsme výzvou zvládnout 300, další rok 500, najednou to bylo 800… Každý účastník si zvolil svou hranici, kterou chce pokořit. Základní mety byly ale tři – 300, 500 a 800 burpees. Vítězové se mohli těšit nejenom z dobrého pocitu, ale také si třeba odnesli startovné na Spartan Race. Pak jsme koncept změnili, aby se akce mohl zúčastnit kdokoliv. Stále jsou ve hře angličáky, ale startuje se ve dvojicích na několika stanovištích. A koncept stále inovujeme. 

2020

Tento ročník byl rekordní. Výrazně rekordní. Výtěžek se totiž zastavil na částce 90 tis. Kč a celý putoval pro onkologicky nemocnou Petru, maminku malého chlapečka, která kvůli své nemoci přišla o ruku.

2019

Pátý ročník Burpees challenge jsme věnovali novému konceptu výzvy. Tentokráte nešlo o to překonat svou hranici v počtu burpees (angličáků), ale soutěžit ve dvojicích v různých disciplínách. Na akci nechyběla již tradiční dražba a celkový výtěžek dosáhl 26 tis. Kč.

2018

Meta, kterou si zvolit, byla čistě na účastnících – 300, 500 nebo 800 burpees. Tolik museli zdolat na Císařské louce v Praze. A že se sportovců a nadšenců sešlo požehnaně.  Díky startovnému a charitativní dražbě byl výtěžek 24 tis. Kč.

2017

Sportovce jsme nešetřili a poprvé jim naložili hranici 800 burpees, kdo se účastnil poprvé, mohl zvolit hranici i nižší. Desítky nadšenců se do výzvy vrhly a úspěšně ji zdolaly. S charitativní dražbou a startovným byl výtěžek 24 tis. Kč.

2016

Je potřeba posouvat své hranice, zaznělo. Proto laťka se z 300 burpees posunula 500. A nebyla pro řadu sportovců žádnou překážkou. Charitativní akce vynesla 22 tis. Kč a akce se zúčastnily také dámy z Nadace Pink Bubble, pro níž byl výtěžek určen.

2015

Přesně touto akcí vše začalo. Sto nadšenců a hranici 300 burpees, kterou většina hravě zdolala. Prvních 9 tis. Kč jsme díky symbolickému startovnému a darům vybrali a odstartovali jsem éru spolku.