Agoge race charity

Charitativní výzva má podobu závodu ve fitness parku v Praze 9, kde účastníky čeká přibližně 5  km dlouhá trasa, na níž zdolají řadu překážek a nevyhnou se ani vodě. Nebude chybět ani dětská trasa přibližně 1km.  Start i cíl závodu bude ve Spartaku Hrdlořezy, kde nebude chybět ani zázemí a občerstvení pro účastníky a jejich doprovod.

Kdy?

Do kalendáře si poznamenejte datum 7.10.2023 od 12h

Registrace

Registrovat se můžete na tomto odkazu AGOGE RACE CHARITY. Nezapomeňte si sebou dobrou náladu a pro jistotu druhé boty na přezutí.

Komu pomáháme?

Tento rok pomáháme dvouleté Kiře Havlové, která se narodila se vzácnou a velmi vážnou vývojovou vadou – rozštěpem průdušnice, hrtanu a jícnu, který narušuje jak trávicí, tak dýchací cesty. Pro více informací přikládáme odkaz na Kirky webové stránky.

Hledáme partnery!

Abychom mohli závod udělat na co nejlepší úrovni, tak hledáme sponzory, kteří nám pomohou zaplatit potřebné věci k závodu (časomíru, ploty, podium atd.). Chceme Terezce dát co nejvíce finančních prostředků a proto prosíme Vás. Můžeme Vám na oplátku nabídnout reklamu na sociálních sítích, letáčku do startovních balíčků, možnosti stánku, Vaše logo jako součástí spotu na velkoplošných obrazovkách po celé Praze.