Letní Tučňák challenge

Letní Tučňák challenge je opět hlavně o zábavě a pomoci jiným. Nečekejte žádné světové rekordy, pobaví se účastníci i diváci. Co si tedy představit? Stačí elegantně nastoupit na paddleboard, ladně na něm přejet přibližně 100 metrů po Vltavě, u bójky udělat 3 burpees (angličáky), s hlavou vztyčenou zpět a proběhnout se pár metrů po souši. Jednou by to bylo příliš lehké, proto na to jdeme hned třikrát.

2022

Letní Tučňák challenge byla opět tu a pro Dominiku, která potřebuje aplikaci kmenových buněk jsme vypádlovali 24 tis. Ze spolku jsme částku dorovnali na 30 tis. Kč.

2021

Opět nezapomenutelné. Skvělá zábava, lidi, počasí a pro Valinku se vybralo 65 tis. Kč.

2019

I letošní ročník Letní Tučňák Challenge se konal u Vltavy, své zázemí nově našel ve Žlutých lázní. Ve středu 24. července se nadšenci sešli v hojném počtu a vysportovali celkem 26 750 Kč. Výtěžek jsme rozdělili na dvě poloviny a rovným dílem po zaokrouhlení ze strany spolku šlo 15 tis. Kč na Dětské krizové centrum a 15 tis. Kč pro popálenou

Kathleen. Další třetinka pentagramu dobrých věcí šla tak ke svým srdcařům.

Účastníci také pomohli aukcí, nákupem rámečků na nové medaile či knihy Spartan Honza nebo materiálně Kathleen, která chvilku před akcí utrpěla vážné popálení a přišla o většinu svých věcí.

2018

Když Honza Jirkal, který za bláznivými výzvami stojí, pochopil, že v zimě nedostane všechny do Vltavy, vznikl nápad uspořádat letní verzi Tučňák challenge. A tak se stalo v červenci 218 na Náplavce. Akcí jsme asi pobavili i všechny kolemjdoucí po Náplavce a vybralo se 21 tis. Kč.