Aktivity spolku

 

Z posledních let nám vyplynulo několik charitativních akcí, které se staly již tradičními. Všechny jsou spojeny se sportem, dobrou věcí i posouvání svým limitů. Nikdy nám nejde o překovávání světových rekordů, ale o zábavu, setkání se s přáteli, vyzkoušení nového a neobvyklého. Přijdete se také vy k nám.

Květnová výzva

Každý kilometr má nový smysl, když se zdolá s pocitem pomoci. Smysl charitativní výzvy je jednoduchý – stanovit si, na kolik si ceníme svůj jeden zdolaný kilometr, obout běžecké kecky, sednout na kole nebo vyrazit do světa na procházku a na konci měsíce svůj počet naběhaných kilometrů vynásobit částkou za jeden kilometr.

Burpees challenge

Začali jsme výzvou zvládnout 300, další rok 500, najednou to bylo 800… Každý účastník si zvolil svou hranici, kterou chce pokořit. Základní mety byly ale tři – 300, 500 a 800 burpees. Vítězové se mohli těšit nejenom z dobrého pocitu, ale také si třeba odnesli startovné na Spartan Race. Pak jsme koncept změnili, aby se akce mohl zúčastnit kdokoliv. Stále jsou ve hře angličáky, ale startuje se ve dvojicích na několika stanovištích.

Letní tučňák challenge

Letní Tučňák challenge je opět hlavně o zábavě a pomoci jiným. Nečekejte žádné světové rekordy, pobaví se účastníci i diváci. Co si tedy představit? Stačí elegantně nastoupit na paddleboard, ladně na něm přejet přibližně 100 metrů po Vltavě, u bójky udělat 3 burpees (angličáky), s hlavou vztyčenou zpět a proběhnout se pár metrů po souši. Jednou by to bylo příliš lehké, proto na to jdeme hned třikrát.

Tučňák challenge

Brr … Nejšílenější výzva je schovaná na prosinec. Kdo by totiž doprovodně vlezl do Vltavy na 30 vteřin v prosinci? K tomu hned třikrát. Tím výzva nekončí – následuje běh na 200 metrů a 10 burpees. A zase třikrát. Tučňáků se na břehu Vltavy vždy sejde mnoho, takže výzva je to opravdu pro každého.

Pokud chcete na své medaile i dřevěný rámeček, stačí poslat 250 Kč na účet spolku 280767491/0300 s variabilním symbolem 3333 a rámeček budete mít připraven v Agoge Gym (Na Jarově 2, Praha).